KOMENTÁŘ: ODS podporou Topolánka popřela sama sebe

Mirek Topolánek; Foto: Hynek Moravec

Občanští demokraté podpořili kandidaturu jejich bývalého předsedy Mirka Topolánka, se kterým se před 7 roky rozešli, na post prezidenta republiky.

ODS získala v letošních volbách více hlasů než před 4 roky mimo jiné také proto, že se jí podařilo některé voliče přesvědčit o tom, že se zbavili kontroverzních členů napojených na kmotrovské struktury.

Mezi tyto problematické členy patřil i Mirek Topolánek, kterého tehdejší vedení ODS donutilo odstoupit na jaře 2010 z pozice předsedy strany, aby ho nahradil Petr Nečas.

Svému obtížně budovanému mediálnímu obrazu „očištěné strany“ ale dala ODS ránu tento týden, když bez skrupulí podpořila náhlou Topolánkovu kandidaturu na post prezidenta.

-rh-

3 Komentáře k "KOMENTÁŘ: ODS podporou Topolánka popřela sama sebe"

  1. VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ

  2. Jaroslav Doleček | 12.11.2017 z 16:46 | Odpovědět

    Jeho největší kamarád je v base, tak si hledá podporu nových kamarádů – však je téměř všechny dokonale zná. Oni ho určitě podpoří.

  3. Jiří Vlasák | 13.11.2017 z 22:40 | Odpovědět

    No nevím,ale mám dobrou paměť co a jak to vedl tenkrát….to je snad s jeho kandidaturou na presidenta špatný vtip a ač jsem ODS nikdy nevolil….ani se s ní nestotožňoval….podpora- pan Fiala a celé ODS mě přímo zaskočila i když v politice a obvzláště v té naší těch veletočů už bylo tolik,že se stává standardem…

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*