KOMENTÁŘ: Exministr Drábek (TOP09) zakládá Spolek pro obranu nespravedlivě stíhaných. Přijme i Babiše?

Jaromír Drábek (TOP09); Foto: Wikimedia Commons

Policie obvinila exministra Drábka a jeho náměstka Šišku z dotačního podvodu. Jaromír Drábek reagoval oznámením, že založí spolek (nejen) na svou obranu.

Dnešní zpráva zveřejněná např. na portálu „iDNES.cz“ (odkaz viz ZDE) má pro krachující stranu TOP09 hořkou příchuť. Policisté podezírají Drábka a Šišku z dotačního podvodu, který se týká Fondu dalšího vzdělávání spadajícího pod ministerstvo práce a sociálních věcí.

Ti, kteří nejvíce bojují proti Andreji Babišovi a pravděpodobně stojí za kauzou Čapí hnízdo, jsou nyní sami obviňováni z téhož. Skoro se chce říci staré známé „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá!“.

Období působení ministrů za TOP09 v českých vládách bude historicky patřit k nejhorším v našich novodobých dějinách. Politici tohoto podnikatelského lobbistického projektu způsobili svým počínáním České republice škody v řádu miliard korun.

Ministryně Vlasta Parkanová předraženým nákupem letadel Casa, ministr Drábek s kumpánem Šiškou podvody s IT zakázkami a Miroslav Kalousek zpomalením ekonomického rozvoje země v době jeho působení na ministerstvu financí.

Napsáno pro Blog.iDNES.cz

-rh-

Vložte komentář jako první k "KOMENTÁŘ: Exministr Drábek (TOP09) zakládá Spolek pro obranu nespravedlivě stíhaných. Přijme i Babiše?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*