KOMENTÁŘ: Politici ČSSD začínají používat bolševické metody

Lubomír Zaorálek; Foto: Petr Šmerkl, Wikipedia

V rámci politické krize vyvolané nenávistí ČSSD vůči hnutí ANO se u předních politiků této strany projevily temné stránky jejich „charakterů“, které dosud úspěšně před občany této země skrývali.

Mimo bývalého „slušňáka“ Sobotky se překvapivě „projevil“ také Lubomír Zaorálek. Cílem jeho osobní nenávisti se stala náměstkyně ministra financí Alena Schillerová.

V nedělním pořadu Partie na televizi Prima ji zcela bez důkazů obvinil z kriminální činnosti. Své nehorázné hulvátství poté ještě obhajoval tím, že „má právo ji podezřívat“.

Na základě oprávněné obrany Schillerové ji dnes opět napadl a vyzval k odchodu z její pracovní pozice. Je vidět, že Zaorálek je dalším „politikem“, kterému asi moc zatemnila mysl a má na základě toho pocit, že si může dovolit cokoliv.

Ale dobu, kdy se lidé odsuzovali bez důkazů a vůči těm, kteří je soudili nebylo možno se bránit, jsme tu již zažili. Byla to 50.léta minulého století za doby komunistických perzekucí vůči jinak smýšlejícím občanům.

Jak je vidět, v zoufalé snaze se zachránit před volebním debaklem se sociální demokraté uchýlili i k takovýmto metodám. Zaklínají se právním státem, ale sami jej nerespektují, když nectí presumpci neviny. Lze jen doufat, že jim to voliči na podzim spočítají…

-rh-

Vložte komentář jako první k "KOMENTÁŘ: Politici ČSSD začínají používat bolševické metody"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*