KOMENTÁŘ: Západ použil v případě Skripala presumpci viny

Bývalý dvojitý agent Sergej Skripal; Foto: repro YouTube

Dnes bylo oznámeno, že v rámci koordinované akce EU a USA budou vyhoštěni ruští diplomaté z některých zemí. Západ tak potvrdil použití presumpce viny v případě otravy bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dcery.

Vyšetřování celé události ze strany Britů bylo od počátku poznamenáno neobjektivností a předpojatostí. Rusům nebylo umožněno, aby se na vyšetřování podíleli, ale přesto byli ihned obviněni, že při tomto vyšetřování nespolupracují.

Do dnešního dne nepředložila Velká Británie jakékoliv relevantní a konkrétní důkazy. Vše je pouze v rovině siláckých prohlášení. Proč Britové nepočkali na důsledné vyšetření celé události a pokud by měli proti Rusku důkazy, proč jej nežalovali u mezinárodních soudů?

Z celého vývoje událostí přímo čiší snaha o mezinárodní poškození Ruska a hlavně jeho nově zvoleného prezidenta Vladimíra Putina. Přímo se nabízí souvislost, že přehnaná reakce Západu je zlostnou odpovědí na to, že dalších 5 let bude Putin opět vládnout Kremlu.

-rh-

1 Komentář k "KOMENTÁŘ: Západ použil v případě Skripala presumpci viny"

  1. Petr Kopsky | 27.3.2018 z 11:41 | Odpovědět

    Kazda spravna pohadka zacina s : „Bylo, nebylo“…., ale tentokrat po aglo-sasku, a tech pohadek jsme meli uz tak nejak moc za tech poslednich 30 let.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*